YEŞİLBEL AMBALAJ


       

   0 332 346 19 80

Şirketimiz 1988 yılında Halil YEŞİLBEL tarafından Konya'da kurulmuştur. Firmamız 2000 yılında şu an ki adresine taşınıp Mustafa YEŞİLBEL'e devredildi. Bugün yılların verdiği tecrübe ile her çeşit mukavva ambalaj ürünleri üretilmekteyiz.

2000 metrekarelik alanda 15 kişilik profesyonel ekibiyle faaliyet gösteren firmamız 2000 yılında Almanya'dan otomatik bobst 90-126 kesim makinası ,100-140 otomatik pedal ve 100-160 otomatik sıvama makinelerini siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için getirdik.Üretimimizde ofset baskılı, sıvama oluklu karton kullanılmaktadır. Çeşitli ebatlarda koliler, ayakkabı kutuları, yedek parça kutuları üretmekteyiz.Grafik tasarımlar tamamen kendimize aittir.

Çevreye saygılı, %100 geri dönüşümlü olan kağıt materyalleri kullanmaktayız.

 

Doğaya saygı, insana sayg düsturu ile sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Her sektörde arzın talepten fazla olduğu günümüzde, ambalaj sektöründeki 30 yıllık meslek tecrübesi ve dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle Yeşilbel Ambalaj'ı  faaliyete geçirdik. Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Firmamız koli ve ambalaj sektörünün lider üretici firmalarının bayilik sistemlerini de bünyesine katarak, kalite, maliyet ve hız avantajını da sağlayarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok, dostluk ilişkisine dayanır. Müşteri memnuniyeti müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu müşteri odaklı anlayış neticesinde firmamiz müşteri portföyünü artırarak Konya da faaliyetlerini genişletmiştir. 

İş ahlakına riayet, müşteriye kulak vermek, değişime açık olmak toplum çıkarlarını gözetmek şeffaflık, uzlaşma, paylaşma, sorumluluk bilincimiz de sektördeki itibarımızın teminatı olmaktadır. Bize duyulan güven işimize daha fazla itina göstermemizle sonuçlanmaktadır. Ürünümüzü, hizmetimizi, iş yapma modelimizi, satış sürecimizi ve satış sonrası hizmetimizi müşteri odaklı yönünde koordine etmekteyiz. Faaliyetlerimiz "müşteriye rağmen" değil, müşteriyle birlikte "müşteri için" yürütülen bir süreçtir.

Hakkımızda


Vizyonumuz


"vizyon"

Vizyonumuz

Misyonumuz


"misyon"

Misyonumuz